
Колодки гальмівні (передні) ICER Citroen Berlingo (18-), Peugeot Partner (18-), 308 (13-), Opel Combo (18-)
1 205 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182160
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182160 |
| Ширина | 147.9 мм |
| Висота | 58.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.3 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Proace City, 308, Berlingo, Partner, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Partner |
| Сумісність | Peugeot 308 II 2013- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴/комплект