
Колодки гальмівні (передні) MB GLK-Class (X204) (2008-) Icer
1 996 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181917
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота [мм] : 68,3
Товщина [мм] : 20,3
Ширина [мм] : 165,1
Гальмівна система : Bosch
Застосування:
- MB GLK-Class (X204) (2008-)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181917 |
| Ширина | 165.1 мм |
| Висота | 68.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 79.3 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Сумісність | Mercedes-Benz GLK-KLASSE (X204) 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 996 ₴/комплект