
Колодки гальмівні (передні) ICER Nissan Almera II (2002-)
837 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 181635
Відправка з 01 червня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота [мм] : 48,4
Товщина [мм] : 16,1
Ширина [мм]: 135,1
Гальмівна система : Akebono
Застосування:
- Nissan Almera II (2002-)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181635 |
| Ширина | 135.1 мм |
| Висота | 48.4 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Almera |
| Сумісність | Nissan ALMERA II Hatchback (N16) 2000-2012, Nissan ALMERA II (N16) 2000-2012 PRIMERA (P12) 01.02 -, Nissan Almera Classic (B10) 2006-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴/комплект