
Колодки гальмівні (передні) Opel Corsa D (2006-2014), Adam (2012-2019) Icer
1 231 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181810
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота [мм] : 53,2
Товщина [мм] : 17,8
Ширина [мм] : 122,9
Гальмівна система : Bosch
Застосування:
- Opel Corsa D (2006-2014)
- Opel Adam (2012-2019)
- Fiat Doblo (2001-2010)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181810 |
| Ширина | 122.9 мм |
| Висота | 53.2 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Corsa, Adam |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Corsa |
| Сумісність | Opel CORSA D 2006-, Opel CORSA D Van 2006-, Opel ADAM 2012 -, Fiat DOBLO Cargo (223) 2001- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231 ₴/комплект

