
Колодки гальмівні (передні) ICER Mazda CX-5 (2011-)
1 310 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182055
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота [мм] : 61
Товщина [мм] : 15,8
Ширина [мм] : 141,9
Гальмівна система : Akebono
Застосування:
- Mazda CX-5 (2011-)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182055 |
| Ширина | 141.9 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | CX |
| Сумісність | Mazda CX-5 (KE) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴/комплект