
Колодки гальмівні (передні) ICER Opel Astra H, Vectra C, Zafira B (2002-2010)
1 224 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181536-400
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота [мм] : 69,8
Висота 2 [мм] : 70,7
Товщина [мм] : 19,8
Ширина [мм]: 155,1
Ширина [мм] : 156,3
Гальмівна система : Ate - Teves
Застосування:
- Fiat Croma (2005-)
- Opel Vectra C (2002-2009)
- Opel Signum (2003-)
- Opel Astra H (2005-2010)
- Opel Zafira B (2006-2010)
- Chevrolet Matiz (2005-)
- Chevrolet Spark (2009-)
- Cadillac BLS (2006-)
- SAAB 9-3 (2002-)
- Daewoo Matiz (2010-2012)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181536-400 |
| Ширина | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота | 69.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.7 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, 9-3X, Zafira, Croma, 9-3, Matiz, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Astra |
| Сумісність | Fiat CROMA (194) 2005-, Opel VECTRA C GTS 2002-, Opel VECTRA C 2002-, Opel VECTRA C Caravan 2003-, Opel ASTRA H (L48) 2004-, Opel ASTRA H GTC (L08) 2005-, Opel ZAFIRA B (A05) 2005-, Chevrolet MATIZ (M200 M250) 2005-, Daewoo MATIZ (KLYA) 1998-, Spark III (M300) 2009-, Cadillac BLS 2006-, Cadillac BLS Wagon 2007-, Saab 9-3 (YS3F) 2002-2011, Saab 9-3 Kombi 2005-2011, Saab 9-3X (YS3F) 2009-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴/комплект