
Колодки гальмівні (передні) ICER Toyota Corolla (2001-2007)
692 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 181513
Відправка з 01 червня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота [мм] : 57
Товщина [мм] : 18
Ширина [мм] : 131,5
Гальмівна система : TRW
Застосування:
- Toyota Corolla (2001-2007)
- Toyota Altis (2001-2014)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181513 |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 57 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Corolla |
| Сумісність | Toyota COROLLA (ZZE12_ NDE12_ ZDE12_) 2001-2007, Toyota COROLLA Combi (_E12J_ _E12T_) 2001-2007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴/комплект