РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 244 мм
Ширина - 184 мм
Висота - 64 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Citroën C4, C4 Picasso; Peugeot 307/307 SW, 308
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADP152227 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | C4 |
| Сумісність | Citroen C4 I (LC_) 2004-, Citroen C4 Coupe (LA_) 2004-, Citroen C4 Picasso I (UD_) 2007-, Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 2006-, Peugeot 307 (3A/C) 2000-, Peugeot 307 Break (3E) 2002-, Peugeot 307 SW (3H) 2002-, Peugeot 307 CC (3B) 2003-, Peugeot 308 (4A_ 4C_) 2007-, Peugeot 308 CC 2009- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


