РОЗМІРИ (MM):
Довжина 256 мм
Ширина - 190 мм
Висота - 39 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Chrysler PT Cruiser
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | ADA102202 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chrysler |
| Сумісність | Chrysler PT Cruiser 2000-2010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴



