
Підшипник ступиці (задньої) GSP Citroen Berlingo, Peugeot Partner (1996-2008)
1 210 ₴
- В наявності
- Код: 9232011
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підходить для заміни зношеного підшипника ступиці
Застосовується на автомобілях Citroen Berlingo, Peugeot Partner (1996-2008)
Сторона встановлення: задня вісь (L, R)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 9232011 |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 129 мм |
| Внутрішній діаметр під вал | 32 мм |
| Сумісність з моделлю | Xantia, Partner, 406, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | Berlingo |
| Сумісність | Citroen BERLINGO (MF) 1996-, Citroen BERLINGO Kasten (M_) 1996-, Citroen XSARA PICASSO (N68) 1999-, Peugeot PARTNER (5F) 1996-, Peugeot PARTNER (5) 1996-2007, Peugeot 406 (8B) 1995-2005, Peugeot 406 Break (8E/F) 1996-2004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴


