Потужність: 750Вт
Регулювання частоти обертання: відсутнє
Максимальне число обертів: 11000 об/хв
Напруга живлення: 220В
Вага: 1,5кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 059 ₴

