РОЗМІРИ (MM):
Довжина 376 мм
Ширина - 145 мм
Висота - 53 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Renault Laguna III
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | A1473 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Laguna |
| Сумісність | Renault LAGUNA III (BT0/1) 2007-, Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴


