РОЗМІРИ (MM):
Довжина 375 мм
Ширина - 144 мм
Висота - 60 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Renault Laguna III
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | S 3B26 A |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Laguna |
| Сумісність | Renault LAGUNA III (BT0/1) 2007-, Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


