РОЗМІРИ (MM):
Зовнішній діаметр - 159 мм
Висота - 75 мм
Внутрішній діаметр - 120 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
SAAB 96 1.5 10.65-10.75
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | C 1633/1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 159 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche, Saab, Ford |
| Сумісність з моделлю | Taunus, 912, 96 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Saab |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

