
Опора кульова (передня) Chevrolet Aveo (2005-) Moog
350 ₴
- В наявності
- Код: DE-BJ-2469
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підходить для заміни зношеної деталі
Застосовується на автомобілях Chevrolet Aveo (після 2005 р.в.)
Монтажна позиція: передня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Moog |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | DE-BJ-2469 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 18 мм |
| Розмір конуса | 17.3 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
| Сумісність | Chevrolet AVEO Hatchback (T250 T255) 2008-, Chevrolet AVEO Sedan (T250 T255) 2005-, Chevrolet Aveo Sedan (T200) 2003-2008, Chevrolet Aveo Hatchback (T200) 2003-2008, Chevrolet KALOS 2005-, Chevrolet KALOS Hatchback 2005-, Daewoo KALOS (KLAS) 2002-, Daewoo KALOS Sedan (KLAS) 2002-2004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴