РОЗМІРИ (MM):
Зовнішній діаметр - 165 мм
Висота - 238 мм
Внутрішній діаметр - 92 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Volkswagen Caravelle (T4), Transporter (T4)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Автобус |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | C 17 201/3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 238 мм |
| Внутрішній діаметр | 92 мм |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
| Сумісність | Volkswagen TRANSPORTER T4 1990-2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴



