Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WA9742 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Orlando, Astra, Cruze, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
| Сумісність | Opel ASTRA J 2009-, Opel ASTRA J Sedan 2012-, Opel ASTRA J Sports Tourer 2010-, Opel ZAFIRA TOURER C (P12) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
