РОЗМІРИ (MM):
Довжина 422 мм
Ширина - 226 мм
Висота - 46 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
MERCEDES-BENZ Sprinter III (907, 910
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Автобус |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9899 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 422 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
