Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | C2987/1 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Samurai, Solenza, Scenic, Kangoo, Clio, Pick Up, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
| Сумісність | Renault CLIO II (BB0/1/2_ CB0/1/2_) 1998-, Renault KANGOO (KC0/1_) 1997-2009, Renault KANGOO Rapid (FC0/1_) 1997-2009, Renault MEGANE I (BA0/1_) 1995-2003, Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) 1996-2003, Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1999-2003, Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) 1996-2001, Renault SCENIC I (JA0/1_) 1999-2003, Suzuki JIMNY (FJ) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴


