РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 258 мм
Ширина - 207 мм
Висота - 53 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
CITROEN C4 Aircross. MITSUBISHI ASX, Grandis, Lancer VIII, Outlander III. PEUGEOT 4008
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9783 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, Outlander, 4008, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Lancer |
| Сумісність | Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) 2008-, Mitsubishi LANCER Sedan (CY/Z_A) 2007-, Mitsubishi OUTLANDER III (GF_W GG_W) 2012-, Mitsubishi ASX (GA_W) 2010-, Peugeot 4008 2012-, Citroen C4 Aircross 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴
