Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1332 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 289 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Insignia |
| Сумісність | Opel INSIGNIA 2008-, Opel INSIGNIA Sedan 2008-, Opel INSIGNIA Sports Tourer 2008-, Chevrolet MALIBU (V300) 2012-, Saab 9-5 (YS3G) 2010-, Saab 9-3 (YS3F) 2002-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴


