РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 260 мм
Ширина - 233 мм
Висота - 37 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
MERCEDES-BENZ E-Klasse (W/S211), GL (X164), M-Klasse (W164), S-Klasse (W221)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9646 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | E-Class |
| Сумісність | Mercedes-Benz M-KLASSE (W164) 2005-2011, Mercedes-Benz GL-KLASSE (X164) 2006-2012, Mercedes-Benz E-KLASSE (W211) 2002-2009, Mercedes-Benz S-KLASSE (W221) 2005-2013 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴
