РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 236 мм
Ширина - 162 мм
Висота - 59 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Chevrolet Trax Opel Mokka, Mokka X, Vauxhall Mokka, Mokka X
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1615 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Mokka |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Mokka |
| Сумісність | Opel MOKKA 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴


