РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 233 мм
Ширина - 162 мм
Висота - 58 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Chevrolet Trax Opel Mokka, Mokka X, Vauxhall Mokka, Mokka X
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | S3609A |
| Стан | Новий |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Mokka |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Mokka |
| Сумісність | Opel MOKKA 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴


