РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 200 мм
Ширина - 170 мм
Висота - 43 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
FORD Galaxy III, Kuga III, S-Max II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9957 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Mondeo |
| Сумісність | Ford S-Max 2015-, Ford Galaxy 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
