
Фільтр повітряний Purflux A1399 (AR372/3)
1 146 ₴
- В наявності
- Код: A1399
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Внутрішній діаметр - 68 мм
Зовнішній діаметр - 157 мм
Висота - 207 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
FORD Galaxy II, Mondeo IV, S-Max
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1399 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 207 мм |
| Зовнішній діаметр | 157 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Galaxy |
| Сумісність | Ford GALAXY (WA6) 2006-, Ford MONDEO IV (BA7) 2007-, Ford MONDEO IV Turnier (BA7) 2007-, Ford S-MAX (WA6) 2006- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 146 ₴

