
Фільтр повітряний Blue Print ADF122230 (AP186/2)
479 ₴
- В наявності
- Код: ADF122230
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 245 мм
Ширина - 198 мм
Висота - 51 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
FORD Edge (CDQ), Galaxy III, Mondeo V, S-Max II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | A1799 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Mondeo |
| Сумісність | Ford S-Max 2015-, Ford Galaxy 2015-, Ford Mondeo Mk V 2013- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴
