
Підшипник ступиці (пердньої) Peugeot 4007. 4008 (2010-), Mitsubishi Outlander (2006-) (+ABS) SKF
1 679 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 7408
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підходить для заміни зношеного підшипника ступиці
Застосовується на автомобілях
- Citroen Aircross (2012-)
- Citroen C-Crosser (2007-)
- Peugeot 4008 (2012-)
- Peugeot 4007 (2010-)
- Jeep Patriot (2007-)
- Jeep Compass (2006-)
- Mitsubishi ASX (2010-)
- Mitsubishi Outlander II, III (2006-)
- Dodge Caliber (2006-)
- Dodge Avenger (2007-)
Сторона встановлення: передня вісь (L, R)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | VKBA7408 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Flavia, C-Crosser, Outlander, Sebring, 4007, 4008, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | ASX |
| Сумісність | Citroen C-CROSSER (EP_) 2007-, Dodge Avenger 2007-2011, Dodge Avenger II 2011-, Dodge Caliber 2006-, Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) 2006-2012, Mitsubishi OUTLANDER III (GF_W GG_W) 2012-, Mitsubishi ASX (GA_W) 2010-, Peugeot 4007 (GP_) 2007-, Peugeot 4008 2012-, Citroen C-Crosser Enterprise 2009-, Citroen C4 Aircross 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴

