Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Боснія та Герцеговина |
| Код запчастини | C17008 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 179 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, 108, Prius, Yaris, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | C1 |
| Сумісність | Peugeot 108 2014-, Toyota AYGO (PAB4_ KGB4_) 2014-, Toyota PRIUS (ZVW3_) 2009-, Citroen C1 II 2014- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706 ₴


