
Фільтр повітряний Bosch F026400438 (AP178/3)
470 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 438
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | F026400438 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 179 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, 108, Prius, Yaris, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | C1 |
| Сумісність | Peugeot 108 2014-, Toyota AYGO (PAB4_ KGB4_) 2014-, Toyota PRIUS (ZVW3_) 2009-, Citroen C1 II 2014- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴

