
Фільтр повітряний Mann C2628 (AP122/6)
386 ₴
- Під замовлення
- Код: C2628
Відправка з 28 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 262 мм
Ширина - 132 мм
Висота - 48 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Accent III; Kia Rio II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | C2628 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Accent |
| Сумісність | Hyundai ACCENT III (MC) 2005-2010, Hyundai ACCENT Sedan (MC) 2005-2010, Kia RIO II (JB) 2005-2011, Kia RIO II Sedan (JB) 2005-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴

