
Фільтр повітряний Blue Print ADG022113 (AP122/8)
309 ₴
- В наявності
- Код: ADG022113
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 258 мм
Ширина - 145 мм
Висота - 54 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
HYUNDAI Accent IV (RB), Solaris, Veloster. KIA MOTORS Rio III (UB), Soul I (AM), Soul II (PS)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022113 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, Rio, Accent i25, Veloster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Accent |
| Сумісність | Hyundai Veloster (FS) 2011-, Kia RIO III Sedan (UB) 2011-, Kia RIO III (UB) 2011-, Kia Soul (AM) 2009-, Kia Soul (PS) 2013- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴


