РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 281 мм
Ширина - 219 мм
Висота - 62 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Volkswagen Caravelle (T4), Transporter (T4)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Автобус |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | S3085A |
| Стан | Новий |
| Довжина | 281 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 62 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
| Сумісність | Volkswagen TRANSPORTER T4 1990-2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

