Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1519 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Suzuki |
| Модель | Swift |
| Сумісність | Suzuki LIANA (ER) 2001-2008, Suzuki LIANA Kombi (ER) 2001-2007, Suzuki SWIFT III (MZ EZ ZC ZD) 2005-2010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴


