Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Болгарія |
| Код запчастини | A1367 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Nubira |
| Сумісність | Chevrolet NUBIRA 2005-, Chevrolet NUBIRA Kombi 2005-, Daewoo NUBIRA (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Sedan (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) 1997-, Daewoo NUBIRA Sedan (KLAN) 2003-, Daewoo NUBIRA Wagon (KLAN) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴

