Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Австрія |
| Код запчастини | 1457433554 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Висота | 53.6 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Jimny |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Suzuki |
| Модель | Jimny |
| Сумісність | Suzuki JIMNY (FJ) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551 ₴



