
Фільтр повітряний Bosch F026400231 (AP176/9)
361 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 231
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | F026400231 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 38.5 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Pixo, ALTO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Сумісність | Nissan Pixo (UA0) 2009-, Suzuki ALTO V (GF) 2009- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴


