
Фільтр повітряний Blue Print ADG022135 (AP122/2)
283 ₴
- В наявності
- Код: ADG022135
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 267 мм
Ширина - 146 мм
Висота - 54 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai i30 + i30cw (GD), Elantra III (MD) Kia Ceed II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022135 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | i30 |
| Сумісність | Hyundai i30 (GD) 2011-, Hyundai ELANTRA Sedan (MD UD) 2010-, Kia CEE'D 2012-, Kia PRO CEE'D 2013-, Kia Cerato Sedan 2013- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴


