РОЗМІРИ (MM):
Висота : 50 mm
Довжина : 472 mm
Ширина : 171 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
MERCEDES-BENZ G-Klasse (W461/463), W124/S124/C124/R124
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | A1905 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 472 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | E-Class |
| Сумісність | Mercedes-Benz G-KLASSE (W463) 1989-, Mercedes-Benz Sedan (W124) 1984-1993, Mercedes-Benz KOMBI Kombi (S124) 1985-1993 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597 ₴


