РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 258 мм
Ширина - 201 мм
Висота - 44 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Kia Carens II, Magentis II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Боснія та Герцеговина |
| Код запчастини | C26012 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Kia |
| Модель | Carens |
| Сумісність | Kia Carens (FG) 2006-2012, Kia Magentis (GE) 2005-2010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴


