
Фільтр повітряний Bosch F026400053 (AP168)
489 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 053
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 319 мм
Ширина - 152 мм
Висота - 35 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Fiat 500 II (New 500), Panda II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Боснія та Герцеговина |
| Код запчастини | F026400053 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 319 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 34.6 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500, 500 C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Модель | 500 |
| Сумісність | Fiat 500 2007-, Fiat 500 C 2009-, Fiat PANDA (169) 2003-, Fiat PANDA Van (169) 2004- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴



