РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 317 мм
Ширина - 153 мм
Висота - 30 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Fiat 500 II (New 500), Panda II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 38875 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 152.5 мм |
| Висота | 29.5 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500, 500 C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Модель | 500 |
| Сумісність | Fiat 500 2007-, Fiat 500 C 2009-, Fiat PANDA (169) 2003-, Fiat PANDA Van (169) 2004- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴


