РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 243 мм
Ширина - 170 мм
Висота - 52 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Chevrolet Aveo II, Cobalt Ravon R4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | A1579 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cobalt, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
| Сумісність | Chevrolet Aveo Sedan III (T300) 2011-, Chevrolet Aveo Hatchback III (T300) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴


