
Фільтр повітряний Bosch F026400311 (AP109/9)
448 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 311
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 243 мм
Ширина - 171 мм
Висота - 49 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Chevrolet Aveo II, Cobalt Ravon R4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | F026400311 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cobalt, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
| Сумісність | Chevrolet Aveo Sedan III (T300) 2011-, Chevrolet Aveo Hatchback III (T300) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴



