
Фільтр повітряний Meyle 29-123210014 (AP109/9)
314 ₴
- В наявності
- Код: 29-12 321 0014
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 241 мм
Ширина - 167 мм
Висота - 50 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Chevrolet Aveo II, Cobalt Ravon R4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 29-123210014 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 167 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
| Сумісність | Chevrolet Aveo Sedan III (T300) 2011-, Chevrolet Aveo Hatchback III (T300) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴