РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 246 мм
Ширина - 168 мм
Висота - 45 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Chevrolet Aveo II, Cobalt Ravon R4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | DA-760 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 45 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cobalt, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
| Сумісність | Chevrolet Aveo Sedan III (T300) 2011-, Chevrolet Aveo Hatchback III (T300) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴

