
Фільтр повітряний Blue Print ADG022105 (AP109/5)
458 ₴
- В наявності
- Код: ADG022105
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 283 мм
Ширина - 229 мм
Висота - 55 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Chevrolet, Captiva II, Opel, Antara, Vauxhall, Antara
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022105 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Captiva |
| Сумісність | Chevrolet CAPTIVA (C100 C140) 2006-, Opel ANTARA 2006- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴

