
Фільтр повітряний Bosch F026400489 (AP135/8)
448 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 489
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 219 мм
Ширина - 192 мм
Висота - 70 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Nissan Townstar, Renault Kangoo III, Megane IV, Scenic IV, Talisman
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туніс |
| Код запчастини | F026400489 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Сумісність | Renault Megane IV 2015-, Renault Scenic IV 2016- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴



