РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 220 мм
Ширина - 194 мм
Висота - 80 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mercedes Citan, Renault Espace V, Megane IV, Scenic IV, Talisman
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | C22014 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Сумісність | Renault Megane IV 2015-, Renault Espace V 2015-, Renault Talisman 2015-2023, Renault Scenic IV 2016- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴


