РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 220 мм
Ширина - 192 мм
Висота - 72 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mercedes Citan, Renault Espace V, Megane IV, Scenic IV, Talisman
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1785 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Express, Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Сумісність | Renault Megane IV 2015-, Renault Espace V 2015-, Renault Talisman 2015-2023, Renault Scenic IV 2016- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴


